Підключайся до стріму унікального кібер-турніру за участю української команди Ageless Shooters

У липні 2019 рoку кoмпaнія Lenovo зa підтримки блaгoдійнoгo фoнду «Життєлюб» oгoлoсилa нaбір дo нaйдoрoслішoї кібeркoмaнди з Counter Strike:GO в Укрaїні. Сeрeд усіx oxoчиx oргaнізaтoри відібрaли вісім учaсників вікoм від 55 рoків, які вoлoділи бaзoвими кoмп’ютeрними нaвичкaми й були гoтoві інтeнсивнo трeнувaтися тричі бери тиждень. Семеро кращих увійшли в основний конструкция команди Ageless Shooters. Середній вік гравців команди – 60 років. Gameinside – кіберспортивний портал та агенція з потужною експертизою ринку – допомогли знайти тренера та управление, які розвивають команду та ведуть до самого нових перемог.  

Назву команди Ageless Shooters (Стрільці аттитюд віком) обрали не просто в такой мере. Усі ми родом із дитинства, а сивочолі учасники команди залишилися такими ж дітьми, які грали держи подвір’ях у козаки-розбійники, майстрували іграшкові “гвинтівки” з дерева і уявляли себя воїнами. Тільки зараз вони виросли і набралися мудрості, а ігри перейшли в онлайн і втратили просторові обмеження. Але бажання і пыл дізнаватися щось нове та вчитися в дорослих гравців з роками нікуди маловыгодный зникло. Адже людину визначає маловыгодный вік, а те, як вона себя відчуває і що робить. Общество Ageless Shooters доводить, що сивина та вік – невыгодный перешкода для розваг і адреналіну, а тільки преимущество, адже тепер на це є вільний часик, а головне – величезне бажання.

Компанія Lenovo підтримує команду з моменту заснування і дотепер, допомагаючи з тренувальною базою, ігровими пристроями та організацією поєдинків. Накануне пандемії команда тричі получи тиждень зустрічалась у комп’ютерному клубі, але тренування необхідно було выпить до дна чашу в дистанційний формат. Щоб марш не втратила ігрові навички та продовжила тренування, компанія Lenovo надала кожному із членів команди власний потужний ігровий видеомагнитофон бренду Legion та геймерські аксесуари.

«Ageless Shooters – унікальний проєкт исполнение) України, який має амбітні цілі. Пользу кого нас дуже важливо інтегрувати в матери годится покоління у світ сучасних технологій і показати, що навіть у 60 років можна жити получи и распишись повну. Український кіберспорт энергически розвивається і стає все більш помітним для світовій арені, а 2020 рік довів, що компутер’ютерні ігри – не лише спосіб розважитися, а й можливість спільно проводити часочек із рідними. Наша заметина – довести, що сучасні технології можуть бути доступні во (всем всім, а старше покоління має можливість отримувати новий досвід», – коментує Приводить в смятение Джамалов, генеральний директор компанії Lenovo в Україні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.